Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo    Bazénová chemie Krystalpool  vyčistí perfektně každý bazén   

 

MOŽNOSTI PLATBY A DOPRAVY 
BAZÉNOVÉ CHEMIE:

Doprava bazénové chemie na Slovensko prostřednictvím přepravce IN TIME

Bazénová chemie - osobní odběr v Moravské Třebové

a další

 

ZA BAZÉNOVOU CHEMII
KRYSTALPOOL RUČÍ:

Bazénová chemie na Zboží.cz

Krystalpool.cz v katalogu Firmy.cz


Nové produkty

Rozšířili jsme nabídku našich produktů:

MULTI TABLETY 5v1 - ZLOMKY – multifunkční tablety pro údržbu bazénu. Slouží  k dezinfekci bazénové vody s baktericidní účinností, stabilizuje hodnoty  pH a tvrdosti bazénové vody, udržuje hodnotu chloru, vyvločkování nečistot, zamezují tvorbě řas v bazénu a rozjasňují vodu. Jsou vhodné pro komplexní ošetření vody.                                                                                    

Jedná se o zlomky multi tablet maxi o velikosti cca 1/4 až 3/4 celé tablety 200g, vzniklých jako vedlejší produkt při dopravě, manipulaci a balení celých tablet.

Lze je dávkovat pomocí plováku na hladině nebo pomocí dávkovače tablet, který je připojen do okruhu bazénové vody. Tyto zlomky tablet maxi 200g lze použít například v případě , že máte menší bazén pod cca 10 m3 a použití celé tablety maxi by bylo nevhodné a Vy tak nemusíte kupovat na trhu jiné dražší balení např. Multi tablety mini, většinou balené po 20 g. Úspěšně lze použít i do malých dětských bazénků. Balení 1 kg, 3 kg.

Tyto zlomky mají stejné vlastnosti jako celé tablety a platí pro ně tedy údaje uvedené v přiložených BL, návodu k použití včetně údajů na obalech datum balení a čísla šarže výrobce. Výhodnost pro zákazníka:    

                          !!!    VYSOKÁ KVALITA -  NÍZKÁ CENA !!!

 

Produkty: rozšířili jsme nabídku našich produktů o nový chlorový dezinfekční prostředek CHLOR ŠOK SDIC. Dodávaný je v balení 1kg, 3kg a 5 kg. Je to vhodný doplněk ke stávajícímu produktu CHLOR ŠOK granulát. Neobsahuje vápník na rozdíl od CHLOR ŠOK granulát a nezvyšuje tedy tvrdost vody.Použití obou těchto produktů je obdobné, v poslední době se začíná v bazénovém průmyslu více používat CHLOR ŠOK SDIC. Vlastnosti těchto produktů a jejich použití je podrobně popsáno na www.krystalpool.cz v kategorii CHLOROVÁ DEZINFEKCE a u jednotlivých produktů.

U produktu PH PLUS jsme ke stávajícímu balení 1kg přidali balení 3kg a 5 kg.