Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo    Bazénová chemie Krystalpool  vyčistí perfektně každý bazén   

 

MOŽNOSTI PLATBY A DOPRAVY 
BAZÉNOVÉ CHEMIE:

Doprava bazénové chemie na Slovensko prostřednictvím přepravce IN TIME

Bazénová chemie - osobní odběr v Moravské Třebové

a další

 

ZA BAZÉNOVOU CHEMII
KRYSTALPOOL RUČÍ:

Bazénová chemie na Zboží.cz

Krystalpool.cz v katalogu Firmy.cz


Úvod » BEZCHLOROVÁ CHEMIE

Bezchlorová bazénová chemie

Bezchlorová dezinfekce KRYSTALPOOL odstraňuje bakterie, viry a plísně bez toxických a zdraví škodlivých látek. Na rozdíl od chlórových preparátů má vysoké algicidní účinky – není třeba tedy přidávat další chemické přípravky na potlačení růstu řas. Bazénová voda ošetřená bezchlorovou chemií je vhodná pro alergiky, astmatiky, ekzematiky, ideální pro rodiny s dětmi a jedince s citlivou pokožkou. Více informací v našem článku Nemáte rádi chlór?

Bezchlorová chemie

V kategori BEZCHLOROVÁ CHEMIE Vám nabízíme přípravky pro úpravu bazénové vody na bázi dvou různých účinných složek a to:

Aktivní kyslík. Účinná oxidační látka – aktivní kyslík, obsažený v kyslíkových přípravcích (OXY tablety, OXY krystaly ), díky svému vysokému oxidačnímu potenciálu spolehlivě zabezpečí bazénovou vodu před nežádoucím mikrobiálním znečištěním a zároveň působí šetrně na pokožku koupajících se, takže tyto bazénové přípravky jsou první volbou uživatelů domácích bazénů s citlivou pokožkou či netolerancí chlorových přípravků. Kyslíkové tablety, OXY krystaly je vhodné používat společně s tzv. Kyslíkovým aktivátorem, který zvyšuje účinek aktivního kyslíku, obsaženého v uvedených produktech. Bazénová voda, ošetřená přípravky na bázi aktivního kyslíku, nepřejímá žádný cizorodý „chemický“ zápach, a nemění nežádoucím způsobem ani další senzorické vlastnosti.

Účinná  látka PHMG ( polyhexamethylen guanidinhydrochlorid ), neboli tzv. GUAA.

Bezchlórová bazénová chemie s účinnou látkou PHMG je určena všem, kteří hledají alternativu chlóru. Přípravky GUAA  dlouhodobě a s maximální účinností likvidují viry, plísně a bakterie, zabraňují množení mikroorganismů.

Na rozdíl od chlórových preparátů má bazénová chemie GUAA  vysoké algicidní účinky – potlačuje růst řas a   je vhodná pro všechny typy domácích bazénů, venkovní i zastřešené, s filtrací i bez filtrace, a pro venkovní i vnitřní, klasické i přenosné vířivé vany – whirlpooly.

Bazénová chemie GUAA  je vysoce účinná bazénová chemie pro úpravu bazénové vody bez chlóru, která spolehlivě udrží vodu křišťálově čistou bez mikroorganismů a řas. Nejen bezchlórová bazénová chemie, ale také bezchlórová chemie pro vířivé vany dezinfikuje vodu, likviduje řasy, dodává vodě nezbytný kyslík a odstraňuje nežádoucí pěnu.

Ošetřená voda není cítit po chlóru, neničí plavky, nedráždí pokožku, oči ani sliznice, nenarušuje stavbu ani technologii bazénu či vířivé vany, nebělí bazénovou fólii.

Bazénová chemie KRYSTALPOOL využívá ve svých produktech Výše uvedenou účinnou látku PHMG, neboli tzv. GUAA. Nabízíme produkty pod obchodními názvy KRYSTALPOOL BEZCHLOROVÁ DEZINFEKCE ve variantě JUNIOR, MAXI , WHIRLPOOL a BEZCHLOROVÝ ŠOK.

Přípravky BEZCHLOROVÉ DEZINFEKCE jsou  roztoky elektricky kladně nabitého polymeru ( polyhexamethylen guanidinhydrochlorid ) PHMG  o různé koncentraci, který usmrcuje mikroorganismy kontaktem s jejich záporně nabitou buněčnou membránou. Ošetřená voda  není cítit po chloru, nedráždí pokožku ani sliznice a nezpůsobuje alergie. Je tedy vhodná pro osoby s velmi citlivou pokožkou a pro malé děti.

Působí širokospektrálně, nemá vliv na pH vody, vydrží vyšší teplotu vody, aniž by ztratil účinnost, nepoškozuje nijak konstrukci ani technologii bazénu, ale především nevysušuje pokožku, nedráždí oči ani sliznice, nevyvolává alergické reakce, dávkuje se pouze 2x měsíčně a pozor – náklady na provoz se již blíží dezinfekci chlorovou chemií.
A co víc, tyto dva druhy dezinfekce lze v průběhu sezóny kombinovat. Účinná látka se nevypaří ani nerozloží, pokud voda není zatížena.

BEZCHLOROVÁ DEZINFEKCE obsahuje aktivní látku organický polymer, který je sice skvělý dezinfektant, ale neumí zoxidovat organické nečistoty, jež se v zatížené bazénové vodě tvoří. Jeho účinek proto musíme kombinovat s kyslíkovou chemií např. Kyslíkové Tablety, OXI krystaly viz. výše.

Řadit podle 
Výrobce 

Cena před slevou 230,0 Kč

Naše cena 230,0 Kč


Naše cena 282,0 Kč
Naše cena 756,0 KčCena před slevou 320,0 Kč

Naše cena 299,0 Kč
Naše cena 335,0 KčCena před slevou 290,0 Kč

Naše cena 275,0 KčCena před slevou 355,0 Kč

Naše cena 345,0 Kč


Naše cena 139,0 Kč
Naše cena 290,0 Kč


Naše cena 320,0 KčCena před slevou 300,0 Kč

Naše cena 293,0 KčCena před slevou 180,0 Kč

Naše cena 164,0 KčCena před slevou 458,0 Kč

Naše cena 435,0 Kč
Naše cena 152,0 KčCena před slevou 390,0 Kč

Naše cena 373,0 Kč