Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo    Bazénová chemie Krystalpool  vyčistí perfektně každý bazén   

 

MOŽNOSTI PLATBY A DOPRAVY 
BAZÉNOVÉ CHEMIE:

Doprava bazénové chemie na Slovensko prostřednictvím přepravce IN TIME

Bazénová chemie - osobní odběr v Moravské Třebové

a další

 

ZA BAZÉNOVOU CHEMII
KRYSTALPOOL RUČÍ:

Bazénová chemie na Zboží.cz

Krystalpool.cz v katalogu Firmy.cz


ODBORNÉ RADY » Nemáte rádi chlor?
Bezchlórová voda v domácím bazénu či whirlpoolu

Nemáte rádi chlór? Začněte používat bezchlorovou chemii!

Spoustu lidí odrazuje chlorový zápach z většiny bazénů. Tento problém se dá vyřešit náhradou chlorové chemie za bezchlorovou, která bude o Vaší vodu pečovat stejně dobře, jak jste byli doposud zvyklí.

V případě, že jste ještě na začátku sezóny nezačali používat chlorovou chemii, jednoduše použijte produkty naší bezchlorové chemie Krystalpool pro provoz bazénu či whirlpool vany bez nechtěného chlorového odéru.

Použijte Bezchlorový šok a Bezchlorovou dezinfekci Junior či Maxi, dle velikosti Vašeho bazénu, pořiďte si také tester pro bezchlorovou chemi a začněte si užívat nové koupací sezóny.

Takto ošetřená voda není cítit chlórem, nepodráždí Vám oči, kůži ani sliznice. Je tedy velmi vhodná pro celé rodiny i s dětmi, alergiky, astmatiky a ekzematiky. Nepoškodí žádné povrchy a materiály, nezpůsobuje korozi kovových částí bazénu. Má dlouhodobý efekt a je pH neutrální.

Naše výrobky obsahují látku známou jako Guanidin (polyhexamethylen guanidinhydrochlorid ) , zkratka PHMG .

Bezchlorová bazénová chemie Krystalpool