Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo    Bazénová chemie Krystalpool  vyčistí perfektně každý bazén   

 

MOŽNOSTI PLATBY A DOPRAVY 
BAZÉNOVÉ CHEMIE:

Doprava bazénové chemie na Slovensko prostřednictvím přepravce IN TIME

Bazénová chemie - osobní odběr v Moravské Třebové

a další

 

ZA BAZÉNOVOU CHEMII
KRYSTALPOOL RUČÍ:

Bazénová chemie na Zboží.cz

Krystalpool.cz v katalogu Firmy.cz


Úvod » MULTIFUNKČNÍ TABLETY

Multifunkční tablety do bazénu - bazénová chemie

Multifunkční tablety do bazénu jsou vícesložkové tablety , vhodné pro dlouhodobé a preventivní ošetřování bazénové vody.

V případě, že chcete problémy s vodou ve Vašem bazénu řešit komplexně, využijte produkt, který je na bazénovém trhu novinkou. Jedná se o nejmodernější multifunkční tabletový přípravek na úpravu bazénové vody. Použití tohoto přípravku Vás zbaví téměř všech starostí s péčí o bazénovou vodu.

Pod názvem MULTI TABLETY 5v1  se skrývá špičkový tabletový přípravek pro úpravu bazénové vody, což jsou dlouhodobě vyhodnoceny jako jedny z nejlepších tablet do bazénu, vhodné pro úpravu bazénové vody během celé koupací sezóny.   MULTI TABLETY 5v1 udržují v bazénové vodě koncentraci aktivního chloru, optimalizují hodnotu pH, stabilizují vápenaté a hořečnaté ionty v rozpustné formě a tím zabraňují vzniku nežádoucích inkrustů na stěnách bazénu a příslušenství, usnadňují odstranění koloidních nečistot z bazénové vody tím, že iniciují tvorbu vloček, dobře odstranitelných bazénovou filtrací. V neposlední řadě MULTI TABLETY 5v1 projasňují bazénovou vodu a vracejí vodě jiskru.Tyto multifunkční tablety 5v1 jsou vhodné pro trvalou údržbu bazénové vody. Lze je dávkovat pomocí plováku na hladině nebo pomocí dávkovače tablet, který je připojen do okruhu bazénové vody.

V naší nabídce máme MULTI TABLETY 5v1 maxi, jsou to 200 g tablety určené pro větší bazény, nad 15 m3.V případě, že máte menší bazén,můžete tabletu rozdělit na menší díl nebo zakoupit na trhu jiné balení, Multi tablety mini, většinou balené po 20 g.

 

Řadit podle 
Výrobce 
Naše cena 1 063,0 Kč