Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo    Bazénová chemie Krystalpool  vyčistí perfektně každý bazén   

 

MOŽNOSTI PLATBY A DOPRAVY 
BAZÉNOVÉ CHEMIE:

Doprava bazénové chemie na Slovensko prostřednictvím přepravce IN TIME

Bazénová chemie - osobní odběr v Moravské Třebové

a další

 

ZA BAZÉNOVOU CHEMII
KRYSTALPOOL RUČÍ:

Bazénová chemie na Zboží.cz

Krystalpool.cz v katalogu Firmy.cz


Úvod » VLOČKOVAČE A ZJASŇOVAČE

Vločkovače a zjasňovače bazénu - bazenová chemie

Častým problémem je výskyt zákalu vody, který může být kromě vysokého pH také způsoben výskytem jemných mechanických nečistot nebo organických sloučenin. Pro tyto případy jsou řešením vločkovací přípravky.

Vločkovač do bazénu

Vločkovač do bazénu, v kapalné nebo pevné formě, slouží pro snadné odstranění koloidních nečistot z bazénové vody, které běžná bazénová filtrace, ať už kartušová nebo písková, není schopna zachytit díky miniaturním rozměrům těchto nečistot. Vločkovače obecně fungují na principu změny povrchového náboje koloidních nečistot a tím umožňují jejich následné slučování do větších celků - vloček - které jsou už pak ve filtrační náplni bazénové filtraci dobře zachytitelné. Pro udržení optimální čistoty vody je bezpodmínečně nutné využívat vločkovač do bazénu vždy v případě nutnosti odstranění nežádoucího zákalu nebo řas z Vašeho bazénu, případně preventivně při prvním náznaku zhoršení průhlednosti bazénové vody či ztráty její jiskry.V tomto případě se doporučuje použití  přípravku VLOČKOVAČ granulát, které způsobí shluknutí nečistot ve formě vloček nebo může být použit tekutý přípravek JISKRA, který rovněž vyvločkuje nečistoty a navíc projasní vodu v bazénu.

Tento bazénový přípravek je vhodné dle návodu výrobce rozmíchat či rozpustit v malém množství pitné nebo bazénové vody (např. v plastovém vědru) a následně vlít po obvodu dovnitř bazénu při zapnuté filtraci. Je třeba postupovat tak, aby se účinná složka přípravku dostala do celého objemu bazénové vody. Následně je nutné vypnout bazénovou filtraci a ponechat bazénovou vodu v klidu cca 12 hodin, aby mohlo dojít k tvorbě vloček, postupně sedimentujících na dně. Usazené vločky odstraníme bazénovým vysavačem přes filtr nebo celou sedimentovanou vrstvu vypustíme do odpadu a bazén následně doplníme čistou vodou.

Řadit podle 
Výrobce 

Cena před slevou 112,0 Kč

Naše cena 105,0 KčCena před slevou 348,0 Kč

Naše cena 251,0 KčCena před slevou 125,0 Kč

Naše cena 93,0 Kč
Naše cena 238,0 Kč