logo    Bazénová chemie Krystalpool  vyčistí perfektně každý bazén   

 

MOŽNOSTI PLATBY A DOPRAVY 
BAZÉNOVÉ CHEMIE:

Doprava bazénové chemie na Slovensko prostřednictvím přepravce IN TIME

Bazénová chemie - osobní odběr v Moravské Třebové

a další

 

ZA BAZÉNOVOU CHEMII
KRYSTALPOOL RUČÍ:

Bazénová chemie na Zboží.cz

Krystalpool.cz v katalogu Firmy.cz


Úvod »REGULACE PH» Kapkový OXI tester pH a O


        

Kapkový OXI tester pH a O

k měření oxi přípravků - koncentraci kyslíku a pH

img

 

Číslo produktu: 500125
Výrobce: PWS
Naše cena bez DPH: 239,7 Kč
Naše cena s DPH (21 %):
290,0 Kč

Kapkový OXI tester O a PH PWS

PWS OXY tester A PWS OXY tester B

Kapkový PWS kyslíkový tester O a pH pro stanovení koncentrace kyslíku ve vodě při použití OXI přípravků a hodnoty pH. Tester pro stanovení koncentrace kyslíku v bazénové vodě patří mezi špičkové testery, které je možné využít ve velice širokém rozsahu koncentrací kyslíku v bazénové vodě.

 

Běžné by se koncentrace kyslíku v bazénové vodě měla nacházet v rozmezí 3 až 8 mg/l, avšak mezná maximální koncentrace kyslíku v bazénové vodě je na úrovni 20 mg/l. Tester PWS tester O a pH pro stanovení koncentrace kyslíku a hodnoty pH v bazénové vodě má rozsah stanovení od 3 do 50 mg/l, což pokrývá celé spektrum koncentrací pro správnou aplikaci přípravků kyslíkové chemie, nazývané taktéž OXI chemie. Kapkový tester pH a O pro 120 + 120 stanovení koncentrace aktivního kyslíku a hodnoty pH v bazénové vodě. Stanovení koncentrace kyslíku v bazénové vodě je s tímto testerem maximálně jednoduché a rychlé. Do 2 minut máte jasný výsledek a můžete obratem reagovat na aktuální situaci a míru obsahu kyslíku v bazénové vodě.

 

Tester hodnoty pH, který je také obsažen v této sadě, je standardním a kvalitativně ověřeným produktem značky PWS. Má měřící rozsah hodnoty pH mezi 6,8 až 8,1, což postačuje pro pokrytí celé škály možné hodnoty pH v bazénové vodě. PWS tester O a pH se skládá ze dvou samostatných sad, a to stanovení kyslíku a stanovení hodnoty pH: Podstatou stanovení koncentrace aktivního kyslíku v bazénové vodě je reakce dvou činidel, které jsou přidány ke vzorku. Po vybarvení vzorku porovnejte intenzitu výsledného zbarvení s příslušnou barevnou škálou na přiložené kartičce a určete konkrétní hodnotu koncentrace aktivního kyslíku v bazénové vodě. Stanovení hodnoty pH patří k nejdůležitějším a nejsnadnějším stanovením. Přidáte jen pár kapek činidla ze zásobní lahvičky testeru a hned odečtete hodnotu pH z přiložené kartičky.

 

Balení testeru PWS tester O obsahuje:

2x nádobu na vzorek

1x Činidlo A

1x Činidlo B

1x Činidlo pro stanovení hodnoty pH

1x Voděodolnou kartičku s barevnými stupnicemi koncentrace kyslíku a hodnoty pH

1x Návod pro správné užití a provedení analýzy