logo    Bazénová chemie Krystalpool  vyčistí perfektně každý bazén   

 

MOŽNOSTI PLATBY A DOPRAVY 
BAZÉNOVÉ CHEMIE:

Doprava bazénové chemie na Slovensko prostřednictvím přepravce IN TIME

Bazénová chemie - osobní odběr v Moravské Třebové

a další

 

ZA BAZÉNOVOU CHEMII
KRYSTALPOOL RUČÍ:

Bazénová chemie na Zboží.cz

Krystalpool.cz v katalogu Firmy.cz


Nové produkty

Rozšířili jsme nabídku našich produktů:

MULTI TABLETY 5v1 - ZLOMKY – multifunkční tablety pro údržbu bazénu. Slouží  k dezinfekci bazénové vody s baktericidní účinností, stabilizuje hodnoty  pH a tvrdosti bazénové vody, udržuje hodnotu chloru, vyvločkování nečistot, zamezují tvorbě řas v bazénu a rozjasňují vodu. Jsou vhodné pro komplexní ošetření vody.                                                                                    

Jedná se o zlomky multi tablet maxi o velikosti cca 1/4 až 3/4 celé tablety 200g, vzniklých jako vedlejší produkt při dopravě, manipulaci a balení celých tablet.

Lze je dávkovat pomocí plováku na hladině nebo pomocí dávkovače tablet, který je připojen do okruhu bazénové vody. Tyto zlomky tablet maxi 200g lze použít například v případě , že máte menší bazén pod cca 10 m3 a použití celé tablety maxi by bylo nevhodné a Vy tak nemusíte kupovat na trhu jiné dražší balení např. Multi tablety mini, většinou balené po 20 g. Úspěšně lze použít i do malých dětských bazénků. Balení 1 kg, 3 kg.

Tyto zlomky mají stejné vlastnosti jako celé tablety a platí pro ně tedy údaje uvedené v přiložených BL, návodu k použití včetně údajů na obalech datum balení a čísla šarže výrobce. Výhodnost pro zákazníka:    

                          !!!    VYSOKÁ KVALITA -  NÍZKÁ CENA !!!

 

Produkty: rozšířili jsme nabídku našich produktů o nový chlorový dezinfekční prostředek CHLOR ŠOK SDIC. Dodávaný je v balení 1kg, 3kg a 5 kg. Je to vhodný doplněk ke stávajícímu produktu CHLOR ŠOK granulát. Neobsahuje vápník na rozdíl od CHLOR ŠOK granulát a nezvyšuje tedy tvrdost vody.Použití obou těchto produktů je obdobné, v poslední době se začíná v bazénovém průmyslu více používat CHLOR ŠOK SDIC. Vlastnosti těchto produktů a jejich použití je podrobně popsáno na www.krystalpool.cz v kategorii CHLOROVÁ DEZINFEKCE a u jednotlivých produktů.

U produktu PH PLUS jsme ke stávajícímu balení 1kg přidali balení 3kg a 5 kg.