logo    Bazénová chemie Krystalpool  vyčistí perfektně každý bazén   

 

MOŽNOSTI DOPRAVY 
BAZÉNOVÉ CHEMIE:

Bazénová chemie - osobní odběr v Moravské Třebové

Doprava bazénové chemie na Slovensko prostřednictvím přepravce IN TIME

ZA BAZÉNOVOU CHEMII
KRYSTALPOOL RUČÍ:

Bazénová chemie na Zboží.cz

Krystalpool.cz v katalogu Firmy.cz

jsme spolehlivou firmou


Přípravky na řasy do bazénu - bazénová chemie

Řasy jsou často příčinou vzniku zákalů a slizovitých usazenin na dně a stěnách bazénu. Proti výskytu různých druhů vodních řas používejte naše přípravky na řasy.

Výskyt různých druhů vodních řas patří k nejčastějším problémům, které je třeba řešit při úpravě bazénové vody.  Přípravky NA ŘASY je vhodné používat preventivně spolu s dezinfekčními přípravky na bázi aktivního chloru nebo kyslíku.

Nabízené bazénové přípravky NA ŘASY Vám pomohou zbavit se nežádoucích zelených či hnědých řas v bazénové vodě, včetně eliminace souvisejícího možného zeleného zákalu. Jedná se o kapalné přípravky, spolehlivě zamezující růstu a rozmnožování zelených a hnědých řas, které se v bazénové vodě mohou objevit při poklesu koncentrace aktivní dezinfekční látky (obvykle chloru, kyslíku,  PHMG), nebo při vyšších teplotách a intenzivním slunečním svitu v extrémně horkých letních dnech. Uvedené podmínky podporují rychlý růst a rozmnožování nežádoucích nižších organismů v bazénové vodě, čímž dochází k prudkému zhoršení kvality bazénové vody, které – pokud není podchyceno hned v zárodku – může vést až ke stavu, kdy domácí bazén nelze ke koupání vůbec využít. Použitím produktů dle návodu výrobce problém s výskytem nežádoucích řas rychle vyřešíte a bazénové vodě vrátíte její jiskru a průzračnost. Produkty NA ŘASY je možné kombinovat s VLOČKOVAČ a ZJASŇOVAČ.

Řadit podle 
Výrobce 


Naše cena 131,0 Kč (5,1 EUR)
Naše cena 378,0 Kč (14,8 EUR)Běžná cena 180,0 Kč

Naše cena 149,0 Kč (5,8 EUR)Běžná cena 458,0 Kč

Naše cena 395,0 Kč (15,5 EUR)